Nyelv választása

O nás

Vitajte v našej rozprávkovej oblasti Chalúpkovo***, nachádzajúcom sa v prekrásnom kraji stredného Slovenska, na Liptove. Naše štýlové a útulné chalúpky, chatky, drevenice, zruby, chaty či chalupy s množstvom tradičných prvkov vsadené do prekrásnej liptovskej prírody ponúkajú komfortné ubytovanie Liptov v tichej lokalite na vidieku, na okraji obce Liptovská Štiavnica. Na svoj relax, dovolenku, alebo stretnutie s priateľmi si z našej ponuky vyberte chalúpku, drevenicu alebo chatu podľa Vašich predstáv a užite si ničím nerušené chvíle plné pokoja a oddychu.

Naše Chalúpkovo Vám už od r. 2008 ponúka nadštandardné ubytovanie na Liptove a to v prekrásných v dreveniciach pre rôzny počet osôb, s rôznym usporiadaním miestností a s možnosťou objednania súkromného wellness ako napríklad bazén, fínska a parná sauna, vírivka, masáže, rovnako aj posilňovňu.. Každá chalúpka má samostatný súkromný pozemok a vlastné súkromie.

Tieto naše chalúpky sú vhodné pre víkendový pobyt, dovolenku rodiny s deťmi, predĺžený víkend, či relaxačný pobyt väčšej skupiny osôb, rovnako aj pre školiace a firemné pobyty.

Počas pobytu u nás Vám zaručujeme maximálne súkromie – na pobyt Vám prenajmeme vždy celú drevenicu s vlastným pozemkom, aby ste mohli nerušene prežívať chvíle Vášho oddychu. Samozrejmosťou je u nás neobmedzený WIFI prístup na internet, parkovacie miesto pri drevenici, drevo do krbu, či možnosť sledovania digitálnej satelitnej televízie. Medzi výhody ubytovania na Liptove v našom Chalúpkove patrí aj dostupnosť obchodov – supermarketov (napr. Kaufland 5km, Hypernova 7km).

V našom Chalúpkove si môžte nabrať aj sviežu minerálnu vodu, ktorá vyviera z podzemného prameňa, rovnako si možte zakúpiť a čerstvé práve nadojené mlieko, prípadne si zakúpiť aj originálne domáce korbáčiky, syry a iné mliečne výrobky.

Príďte si vychutnať prírodné bohatstvo turistami najnavštevovanejšieho regiónu Liptov a neobíďte jedinečné atrakcie ako Vlkolínec, termálne kúpalisko Gino Paradise Bešeňová, Aquapark Tatralandia Liptovský Trnovec, AquaCity Poprad, AquaRelax Dolný Kubín a nezabudnite na turistické výstupy v Národnom parku Nízke Tatry – okolité kopce Salatín, Lúčny hríb, Choč, Ostrô a Malinô, či prechádzky v prekrásnej Prosieckej a Kvačianskej doline. V zimných mesiacoch na Vás čakajú lyžiarske svahy Malinô Brdo, Jasná – Nízke Tatry, Liptovské Revúce či Donovaly, obzvlášť vhodné na snowboarding a skialpinizmus. Z nášho Chalúpkova je ku všetkým atrakciám veľmi blízko, veď u nás nájdete príjemný odpočinok, pokojné a komfortné štýlové ubytovanie Liptov, spojené s identitou tých najkrajších pocitov…

Tešíme sa na Vašu návštevu v Chalúpkove, na Liptove !