Zmeniť jazyk

Recenzie

Podeľte sa so svojimi skúsenosťami s našimi drevenicami s ostatnými vyplnením komentára.

12 Responses

 1. ROBERT M

  Tento rok sme opäť zavítali do Chalúpkova. Krásna dedinka, božský kľud, ubytovanie na vysokej úrovni a množstvo atrakcií v okolí. “U dobrého pastiera” chutne pripravované tradičné jedlá slovenskej kuchyne. Veľmi príjemný prístup a ochota zo strany majiteľov. Ďakujem v mene celej rodiny a tešíme sa na ďalší pobyt.

 2. ZUZANA BAKUROVÁ

  Tento rok sme opäť zavítali do Chalúpkova a určite nie naposledy:)Super sme si oddýchli.Ubytovanie v krásnej dreveničke nemalo žiadnej chyby ako aj samotný prístup.p.Jacka a sl.Gejdošovej.Na nich vidno že to robia s radosťou a sú schopný vybaviť aj pekné počasie:)Ďakujeme krásne a prajeme Vám veľa úspechov.Chalúpkovo odporučíme všetkým známym.rodina Bakurová

 3. MIKULIČOVÁ EVA

  V Chalúpkove sme boli prvý krát, ale určite nie naposledy. Krásna drevenica, úplne kompletne vybavena,je tam všetko na čo si len spomeniete, krásne okolie, ohromné množstvo a možnosti na výlety. Všetkým odporúčam. Mikuličová

 4. Dagmar Selešiová

  Dnes sme sa vrátili z predlženého víkendu v Chalúpkove. Je to dedinka zložená z veľkého počtu dreveničiek, krásne prostredie, veľa možností na výlety a poznávanie.. Boli sme troj generačná výprava, všetkým sa tam veľmi páčilo, hlavne vnúčatám. Už sme raz v Chalúpkove boli, len ja a manžel, boli sme natoľko uchvátení, že sme si povedali, že sem privezieme celú našu rodinu. Aj sa tak stalo tento víkend a určite to nebola posledná návšteva. Čerešničkou na torte bude otvorenie zemianskej kúrie, ktorá dodá CHalúpkovu to, čo tam ešte chýbalo. Veľmi sa tešíme na ďalší pobyt.Maximálna spokojnosť.

 5. Josef Novotný s rodinou

  Zdravíme Vás do Chalúpkova z podhůří Krušných hor v severozápadních Čechách. Strávili jsme u Vás s rodinou (se třemi malými dětmi) v chaloupce Luční hřib 521 krásný týden jarních prázdnin. Moc se nám u Vás líbilo, chaloupka byla útulná, krásné prostředí, příroda i okolí, vřelé přijetí, milí lidé, pestré možnosti výletů, výborné možnosti stravování….Určitě se do Chalúpkova opět rádi vrátíme, byli jsme velmi spokojeni.

 6. rodina Bakurová

  V Chalúpkove sme boli tento rok už tretí krát-krásna príroda,super ubytovanie.Milí prístup p.Jacka a sl.Gejdošovej skvelý mladí ľudia vždy usmiaty a dobre naladení, radi sme ich spoznali.Ďakujeme krásne a tešíme sa zase na budúce.Chalúpkovo je naša srdcovka:):):)

 7. Tarabusova

  Dnes sme sa vratili z predlzeneho vykendu v chalupkove…:-) boli sme tam prvy krat a tiez urcite nie naposledy…;-) velmi sa nam pacilo…drevenicka utulna a krasna…nic nam nechybalo aj prostredie nadherne…a takisto velmi ochotni a mili ludia nas privitali…sl.Gejdosova a p. Jacko…uz sa tesime na leto a nasu dalsiu dovolenku v chalupkove….;-)

 8. Martin

  Toto miesto si skrátka zamilujete. Ticho pod nádhernými horami, romantický výhľad, úžasné ubytovanie v krásnych dreveniciach, personál, ktorý Vás od prvej chvíle prijíma ako starého priateľa, proste zážitok. O kuchyni a bare ani nehovoriac.

 9. Rastislav Beno

  Chalupkovo = Rozpravkovo,
  Dami a pani v tejto oblasti si každy najde to svoje hlavne, relax,pokoj a pohodu podporenu vybornou restauraciou Zemianska Kuria. Chcem osobne vyzdvihnut personal a kuchynu nehovoriac… Idealne miesto aj na spolocenske akcie vsetkeho druhu..

 10. Zahatlanová

  Tento rok sme boli prvýkrát v Chalúkove, ale určite to nebolo poslednýkrát. Nádherné prostredie, skvelé ubytovanie, chutná kuchyňa, príjemný personál. V blízkosti veľa atrakcií, kde sme s deťmi mohli stráviť príjemné výlety. Budem odporúčať kade budem chodiť. Neopísateľná nádhera. Ďakujem za všetkých zúčastnených, s ktorými sme strávili skvelú dovolenku.

 11. Jaroslav Dzurjo

  Dnes sme sa vrátili domov z chalúpkova!!! Bolo tam super, ale krátko… všetko na vysokej urovni… a hlavne ten pokoj. Dakujeme velmi pekne… o vybornú reklamu sa Vam urcite postaráme!!!

Pridať komentár