KONTAKTNÁ ZOO

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠÍM ÚSPECHOM!

Naša farma (ZOO) je súčasťou areálu Chalúpkovo. Všetko je pripravené pre najkrajší zážitok umocnený jeho tvorbou zo srdca. O všetko sa priamo starajú majitelia a ošetrovatelia.

Jedinečnosť spočíva hlavne v tom, že prístup neobmedzujeme a veríme, že si každí, malí i veľkí, nájdu to svoje.

Viete akú huňatú srsť majú zvieratká? Ak nie, tak sa to s nami môžete ľahko dozvedieť. Stačí iba prísť priamo k nám do Chalúpkova a okúsiť krásy nie len Liptova, ale aj zvieratiek, ktoré sú vám plne k dispozícii.

Naše zvieratká najviac potešia práve detské srdiečka, a tak sa snažíme maximálne úsilie venovať práve im a zážitkom, ktoré si môžu od nás odniesť a uchovať. Veríme však, že ani dospelí návštevníci sa u nás nebudú nudiť.

 Ešte váhate? Opýtajte sa svojich ratolestí, či by nemali záujem ísť pohladkať zajačiky, či nakŕmiť zvieratká. Samozrejme odpoveď poznáte. Kto by sa predsa nechcel pozrieť do očí svojich najmenších a vidieť v nich číru radosť a šťastie?! Doprajte im to a vy si oddýchnite.

Naša kontaktná ZOO sa každou chvíľkou rozrastá a my neustále pracujeme na jej zveľaďovaní. Vieme, čo je v dnešnom svete dôležité. Práve to nás ženie, aby sme rozdávali radosť iným, nakoľko toto úsilie prináša radosť aj nám samým.

Tags :

Latest

Návrat hore