Zmień język

Wesela

Prežite u nás rozprávkovú svadbu!

Veríme, že nevesty, ktoré u nás prežijú najkrajší deň svojho života označia naše zariadenie ako „rozprávkové“!
Exkluzívne zariadenie reštaurácie, nádherné prostredie a personál, ktorý urobí všetko pre to aby ste si užili svoj výnimočný deň v absolútnej pohode – to sú ideálne ingrediencie pre nezabudnuteľnú svadbu. Pripravíme hostinu, výzdobu, kvety, zákusky, tortu ale aj program a svadobnú zábavu presne podľa Vašich predstáv. Zabezpečíme DJ-a, živú kapelu, šašazábavky pre deti, či iné kultúrne vystúpenie, s ktorým si užijete oslavy až do skorého rána.

Túžite po klasickom obrade v kostole, alebo výnimočnej svadbe pod holým nebom? Stačí si vybrať.
V blízkosti nášho areálu Chalúpkovo sa nachádza Ludrovský gotický kostolík, v ktorom sa výnimočne slúžia sväté svadobné omše. Ak ste sa rozhodli pre svadbu v exteriéri, v lone nádhernej prírody, veľmi radi Vám pomôžeme ju pripraviť.

A čo doprava na svadobný obrad a hostinu? Bude to koč s bielymi koňmi, limuzína alebo nablýskaný veterán? Neváhajte a vyslovte Vaše prianie. Nič nie je nemožné!

Zemianska kúria v Chalúpkove je zárukou, že vaša svadba bude rozprávková a dokonalá.

Rodinné oslavy

Naša Zemianska kúria Vám bude ponúkť taktiež aj usporiadanie rôznych spoločenských akcií. V prípade Vášho záujmu Vám radi poradíme pri výbere slávnostného menu, zabezpečíme kompletný servis Vašej promócie, jubilea prípadne firemnej akcie od exkluzívnej výzdoby slávnostnych tabúľ a reštaurácie cez ubytovacie služby až po zabezpečenie kultúrneho programu, folklórnej alebo disco hudby.

Ponúkame možnosť usporiadania spoločenských akcií ako sú:

    • krstiny
    • promócie
    • rodinné oslavy
    • firemné akcie
    • hold

 

Fotogaléria